SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Label
cs: Popisek

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Authentication
cs: Ověření

en: Related content
cs: Související obsah

en: Menus
cs: Menu

en: User roles and permissions
cs: Uživatelské role a oprávnění
