SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Label
et: Nimetus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Menus
et: Menüüd

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: User roles and permissions
et: Kasutajarollid ning ligipääsuõigused
