SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Label
fa: برچسب

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Related content
fa: محتوای مرتبط

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Menus
fa: منوها

en: User roles and permissions
fa: نقش‌های کاربران و مجوزها
