SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Label
fi: Tunnus

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Menus
fi: Valikot

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot

en: User roles and permissions
fi: Käyttöroolit ja oikeudet
