SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Label
fr: Libellé

en: Setup
fr: Configuration

en: Authentication
fr: Authentification

en: Related content
fr: Contenu associé

en: Base URL
fr: URL de base

en: Synchronization
fr: Synchronisation

en: Push
fr: Pousser

en: Taxonomy vocabularies
fr: Vocabulaires de taxonomie

en: Queue name
fr: Nom de la queue

en: User roles and permissions
fr: Rôles et droits des utilisateurs

en: Supported entity types
fr: Types d'entités pris en charge
