SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Label
gl: Etiqueta

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Menus
gl: Menús

en: User roles and permissions
gl: Papeis de usuarios e permisos
