SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Label
hu: Címke

en: Setup
hu: Beállítás

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: Menus
hu: Menük

en: Push
hu: Eltolás

en: Taxonomy vocabularies
hu: Taxonómiaszótárak

en: User roles and permissions
hu: Felhasználói szerepkörök és jogosultságok

en: Pull
hu: Behúzás

en: Supported entity types
hu: Támogatott entitástípusok
