SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Base URL
id: URL dasar

en: Menus
id: Menu

en: Taxonomy vocabularies
id: Kosakata taksonomi

en: User roles and permissions
id: Pemeran pengguna dan kewenangan
