SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Authentication
ja: 認証

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Synchronization
ja: 同期

en: Menus
ja: メニュー

en: Taxonomy vocabularies
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: User roles and permissions
ja: ユーザーの役割と権限
