SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Push
kn: ತಳ್ಳು
