SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Menus
lt: Meniu

en: User roles and permissions
lt: Narių rolės ir teisės

en: Supported entity types
lt: Palaikomi objektų tipai
