SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: Menus
oc: Menús

en: Taxonomy vocabularies
oc: Vocabularis de taxonomia

en: User roles and permissions
oc: Ròtles e dreches dels utilizaires
