SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Menus
pl: Menu

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: User roles and permissions
pl: Role i uprawnienia użytkownika
