SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Setup
pt: Configuração

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Base URL
pt: URL Base

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia

en: User roles and permissions
pt: Grupos de utilizadores e permissões

en: - None available -
pt: - Nenhum disponível -
