SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Label
ro: Etichetă

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Menus
ro: Meniuri
