SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Label
ru: Метка

en: Setup
ru: Установка

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Synchronization
ru: Синхронизация

en: Menus
ru: Меню

en: Field instances
ru: Экземпляры поля

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: User roles and permissions
ru: Роли и разрешения пользователей

en: Supported entity types
ru: Поддерживаемые типы сущностей
