SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Label
tr: Etiket

en: Setup
tr: Kurulum

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Menus
tr: Menüler

en: Taxonomy vocabularies
tr: Sınıflandırma sözlükleri

en: User roles and permissions
tr: Kullanıcı rolleri ve yetkileri
