SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: User roles and permissions
ug: ئەزالار گوروپپىسى ۋە ھوقوقى
