SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Label
uk: Мітка

en: Setup
uk: Установки

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Menus
uk: Меню

en: Push
uk: Штовхання

en: Bidirectional
uk: Двосторонній

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Queue name
uk: Назва черги

en: User roles and permissions
uk: Ролі та повноваження користувачів

en: Pull
uk: Тягнути

en: Supported entity types
uk: Підтримувані типи сутностей
