SSO Connector Sync (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Label
vi: Nhãn

en: Setup
vi: Cài đặt

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Related content
vi: Nội dung liên quan

en: Synchronization
vi: Đồng bộ

en: Menus
vi: Trình đơn

en: User roles and permissions
vi: Vai trò người sử dụng và quyền hạn

en: Pull
vi: Kéo
