SSO(Testing Only) (1.0.0) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: User
fa: کاربر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Code
fa: کد

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Token
fa: توکن

en: Server name
fa: نام سرور

en: Add server
fa: افزودن سرور

en: Clients
fa: مشتریان

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
