SSO(Testing Only) (2.0.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User
sv: Användare

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Code
sv: Kod

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Add Server
sv: Lägg till server

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Clients
sv: Klienter

en: Add client
sv: Lägg till klient

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Refresh token
sv: Uppdatera ersättningstecken
