Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Comment settings
bn: মন্তব্যের সেটিংস
