Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Comment
sq: Komenti

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve
