Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Comment
cs: Komentář

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Questions
cs: Otázky

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
