Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: Revision
fa: بازبینی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Revision of %title from %date
fa: بازبینی %title از %date

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: The username of the content author.
fa: نام کاربری نویسنده محتوا.
