Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Comment
kk: Пікір

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері
