Your own Stack Overflow (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Comments
ur: تبصرے

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Authored by
ur: تصنیف از
