Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
