Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
