Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
