Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Group Members
lt: Grupės nariai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
