Stacked Permissions (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Blocked
ro: Blocat

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
