Stacks (2.0.0) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Off
ca: Inactiu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Warning
ca: Avís

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Entity
ca: Entitat

en: Plugin
ca: Connector

en: Changed
ca: Canviat

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Pagination
ca: Paginació

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Taxonomy Vocabulary
ca: Vocabulari de taxonomia

en: Master
ca: Mestre

en: Last page
ca: Última pàgina

en: No content selected.
ca: No s'ha seleccionat cap contingut.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
