Stacks (2.0.0) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Warning
jv: Weling

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: Status message
jv: Status pesen

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
