Stacks (2.0.0) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Off
lt: Išjungta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Bundle
lt: Paketas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: No content selected.
lt: Nepasirinktas turinys.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current
