Stacks (2.0.0) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Bundle
ps: بنډل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
