Stacks (2.0.1) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Off
el: Κλειστό

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Entity
el: Οντότητα

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Asc
el: Αύξ
