Stacks (2.0.1) - en to fi translation catalogue (59 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: content
fi: sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Warning
fi: Varoitus

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Apply
fi: Käytä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Headline
fi: Otsikko

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Bundle
fi: Paketti

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Custom HTML
fi: Oma HTML

en: Taxonomy Vocabulary
fi: Luokittelusanasto

en: Master
fi: Isäntä

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: No content selected.
fi: Sisältöä ei ole valittu.

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current
