Stacks (2.0.1) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Authored by
sl: Avtor

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
