Stacks (2.0.2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Warning
ar: تحذير

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: UUID
ar: المعرف UUID
