Stacks (2.0.2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao
