Stacks (2.0.2) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Bundle
sr: Пакет

en: Status message
sr: Статусна порука

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
