Stacks (2.0.4) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Off
et: Väljas

en: Warning
et: Hoiatus

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Bundle
et: kogum

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Status message
et: Olekuteade

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Last page
et: Viimane leht

en: No content selected.
et: Sisu ei ole valitud.

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current
