Stacks (2.0.4) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Off
ka: გამორთვა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
