Stacks (2.0.4) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
