Stacks (2.0.4) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: content
mg: votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao
