Stacks (3.0.0) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: Created
hr: Stvoreno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Authored by
hr: Autor

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Status message
hr: Poruka statusa
