Stacks (3.0.1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re
