Stacks (3.0.2) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Authored by
ast: Fechu por
